Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 12.08.2019 14:10:40 

Helzin svět

Hry se slůvky
Vítám tě na stránkách mých her se slůvky:   


_________________________________________________________________________


A něco jako úvod nakonec

Jak vznikaly všechny textíky a taky malůvky?
(a snad i tak trochu poezie)

♥ ♥ ♥

Nejsem malíř, ani spisovatel, natož pak poeta. Přesto jsem jednoho dne vzala do ruky myš a stvořila svou první malůvku a k ní něco, jako veršík. A začala jsem si tak trochu ješitně pohrávat s legrační myšlenou, že se snad stanu důchodkyní - umělkyní.
  Nestala. Sama neumím nic. Všechna moje pididílka vytvořila jen a jen němá a bezmocná láska mého srdce a její bezbranná a nekonečná touha potěšit své blízké. Touha zahřát, rozjasnit a uzdravit jejich smutná a bolavá srdíčka.
 A nezměrná touha stišit všechny bolesti a trápení světa (jak pyšné a nabubřelé), mě nakonec přiměla vytvořit tyto stránky.
 Ale abych to nepřepískla. Vím, jak bezzubé a bezmocné jsou ty moje pidistránečky proti všemu tomu člověčímu žalu. Ale přesto, alespoň malilinko doufám, že snad jsou, alespoň pro pár dušiček, byť pouze nepatrnou, byť jen tou nejnepatrnější pidijiskřičkou ve veliké temnotě jejich trápení. Protože já nechci bloudit ve tmě. Já toužím jít a svítit na cestu i kdybych nemohla i kdybych nechtěla i když jen občas i když jen trošičku.

  Skutečným autorem mých vil, malůvek, veršíků a textů tedy nejsem já, ale všechny plačící duše světa. A Bůh, který stvořil horoucí srdce člověka a do něj vložil soucit a lásku.

Helza
 
Mimochodem, musím se zde rovněž omluvit všem básníkům za to, že jsem si dovolila své rýmovovačky nazvat poezií.

TOPlist